sobota 7. července 2012

Motorové oleje Silkolene

Jízdu na motocyklu byste si neměli užívat jen vy, ale i váš stroj. Používejte kvalitní motorové oleje. Správně promazaný motocykl vám to vrátí maximálním výkonem a spolehlivostí. Představme si nyní motorové oleje Silkolene.

Motorové oleje s tradicí a kvalitním zpracováním

Značka Silkolene je mezi ostřílenými motocyklisty velmi dobře známa. Na trhu je již řadu let, za kterými stojí tvrdá práce, intenzivní vývoj a moderní inovace. Motorové oleje Silkolene si tak vydobyly nejen místo na trhu, ale hlavně oblibu u motocyklistů. Silkolene své motorové oleje vyvíjí tak, aby vydržely i nápor, který se strojům dostává na závodní dráze. Silkolene je vyráběn i pro ty nejnáročnější podmínky a tak vašemu motocyklu může zaručit ochranu, kterou potřebuje. To podtrhují i úspěchy na světově známých závodních tratích, kde byl motorový olej Silkolene využit.

Rozsáhlý výběr

Motorové oleje Silkolene myslí jak na blaho motocyklů, tak i jejich majitelů. Vyvinul proto specifické řady pro různé typy strojů tak, abyste si mohli vybrat optimální mazání přesně pro ten váš typ. Ať už máte doma zaparkován motocykl či skútr. Ať už jezdíte závodně nebo pro zábavu. Motorové oleje řady Ride, ocení každý jezdec, který jezdí často. Je navržen, tak aby chránil stroj v jakýchkoli podmínkách a prodlužoval jeho životnost i při každodenním použití. Řada Off-road, jak již z názvu vyplívá je tvořena pro off-road. Jak dvoutaktní, tak čtyřtaktní motocykly se na tuto řadu mohou s přehledem spolehnout. Dodává ochranu ve všech podmínkách. Pro skútry a mopedy je tu řada Scoot, která vlastníky těchto strojů rozhodně nezklame. Nakonec řada Race pro maximální výkon na trati a jistotu, že na tyto motorové oleje se můžete spolehnout.

Kam pro motorové oleje

Potřebuje i váš stroj promazat? Vyzkoušejte motorové oleje Silkolene. Velký výběr najdete například na www.motorky-ctyrkolky.com/motorove-oleje-c-198.html. Kromě olejů pro čtyřdobé a dvoudobé stroje, skútry, atv a quad tu najdete i motorové oleje pro veterány, vodní skútry či motokáry. Nechte váš stroj jednoduše šlapat jako hodinky.

Žádné komentáře:

Okomentovat