čtvrtek 19. července 2012

Seznamte se: Hyundai Santa Fe

O Hyundai Santa Fe

Hyundai je jihokorejská společnost vyrábějící také Hyundai Santa Fe. Hyundai Santa Fe je středně velké SUV stavěné na platformě Hyundai Sonata. První generace vozu byla představena v roce 2001 a ihned si vydobyla místo na trhu. Poptávka po Santa Fe šla nezadržitelně nahoru. V prvním roce výroby, byl Hyundai Santa Fe nabízen s jedním těchto motorů 2,0i 16V; 2,4i 16V; 2,7i V6 24V. V roce 2002 se u Santa Fe zvětšila palivová nádrž. Výrazného faceliftu se Hyundai Santa Fe dočkala v roce 2005. Dostalo se jí nových zadních světel a nárazníků a také nové přístrojové desky. Do Evropy se Hyundai Santa Fe dostal až v roce 2006 s již vybudovaným renomé. K dostání byl s 2,2l dieselový motor později aktualizovaný na 2,7l a zážehový V6. Druhá generace vozu Hyundai Santa Fe přišla v roce 2007 tedy rok po první generaci. Nové Santa Fe nabízí dynamický vzhled a požitek z jízdy. Za bezpečnost dostala 5 hvězdiček v NCAP testech. Santa Fe se dá shrnout jako vůz, který nejenom budí respekt, ale dokáže ho i získat.

Hyundai Santa Fe u nás

Hyundai Santa Fe se neztratil ani u nás. Umístil se jako šestnácté nejprodávanější SUV u nás v loňském roce. Santa Fe je svou elegancí a robustností zároveň výbornou trefou do zákazníků, kteří toto spojení s nadšením oceňují. Ojetý Hyundai Santa Fe můžete pořídit od zhruba 100 000,- za nejstarší modely, ale ceny se pohybují spíše ve vyšších číslech. Zpravidla se pohybují do 500 000,- ale záleží na kusu a jeho celkovém stavu. Pokud srovnáme s cenou nového vozidla, nevyjde velký rozdíl. Nové vozidlo začíná na 600 000,-.

Pro a proti

 • design
 • komfortní odpružení
 • bohatá výbava
 • dobrý výhled
 • komfortní interiér a pohodlná sedadla
 • vysoká bezpečnost
proti
 • hlučnější dieselové motory
 • vysoká spotřeba paliva

1 komentář:

 1. ” then the opposite pupil would choose a card in the asking college students hand and say “I’d like _____.” Repeating with the opposite associate so that every pupil would obtain a card. Once everybody was finished, I would then reveal high playing cards or low win using the presentation. Then the scholars would check the numbers at the bottom of the cardboard and evaluate with their associate. The pupil with the highest/lowest number would win that spherical. Another curious reality bet365 to note is that some wheels feature a brake, which can sluggish the rotation of the wheelhead.

  OdpovědětVymazat